16 листопада на Будівельому факультеті привітали студентів з нагоди Міжнародного дня студента. Декан  Микола Петрович Нестеренко, разом з головою студентької ради Будівельного факультету  Олею Шапочкою, головою профспілкового комітету Будівельного факультету  Мкртичем Акопяном та головою профспілкового комітету студентів та аспірантів ПолтНТУ  Олександром Дроботею вручили грамоти активістам факультету за активну громадську позицію і участь у студентському самоврядуванні.

Також, студентів привітала своїм чарівним танцем переможниця цьогорічного конкурсу «Студент року» у номінації «Міс глядацьких симпатій», володарка звання – «Богиня танцю» - Анастасія Норка.

Після привітання всіх студетнів пригощали смаколиками з передбаченнями.

Актив будівельного факультету підготував тематичну фото-зону біля деканату, де всі охочі могли відчути себе справжніми будівельниками.​