Традиційно на початку весни у рідному університеті науково-педагогічні працівники та студенти на чолі з ректором, професором Володимиром Онищенко дружньою родиною займались впорядкуванням і благоустроєм території університету та прилеглих до неї рекреаційних об’єктів.

До даної екологічної акції приєдналися представники Будівельного факультету. Спільними зусиллями було оновлено паркові насадження, озеленена та прибана територію університету, студентського містечка та паркова зону.

По завершенню заходу на усіх учасників очікував приємний сюрприз – польова кухня із смачною кашею та чаєм.

Позитивна, тепла та сімейна атмосфера панувала протягом усього заходу, об’єднавши зусилля кожного задля розвитку нашого університету, нашого міста та нашої держави!