Щорічно, з настанням літніх канікул у студентів, на кафедрі залізобетонних і кам’яних конструкцій та опору матеріалів забезпечується підготовка аудиторій до нового навчального року. Всі роботи здійснюються силами кафедри. Особливо в цьому році відзначився завідувач лабораторії Качан Тарас, який відремонтував усі меблі. Тепер студентам будівельного факультету буде не тільки цікаво, але й приємно навчатися в таких аудиторіях.

Також ремонтні роботи на кафедрі залізобетонних і кам’яних конструкцій та опору матеріалів проводяться постійно протягом року. Так, у лабораторії (аудиторія 111) повністю виконані опоряджувальні внутрішні роботи, фарбування вікон, стелі та підлоги. В цьому приміщенні студенти будуть виконувати лабораторні роботи за новими навчальними програмами з таких важливих дисциплін для інженера-будівельника, як: залізобетонні конструкції, технічна експлуатація і реконструкція будівель і споруд та випробування в будівництві.

Оновлення матеріально-технічної бази кафедр сприяє не тільки покращенню умов та якості навчального процесу в університеті, але й формує у студентів гарні враження про наш університет вцілому.