16-18 квітня 2018 року студенти Полтавського національно технічного університету імені Юрія Кондратюка взяли участь в ІІ-му етапі Всеукраїнської студентської олімпіади 2017-2018н.р. зі спеціальності "Міське будівництво та господарство" й  огляду-конкурсу курсових проектів, дипломних і магістерських робіт з цієї спеціальності, яка проходила у Національному університеті водного господарства та природокористування (м. Рівне).

Студенти групи 401-БМ Шульга Тетяна та Мазняк Эвгеній,  і студенти групи  501-БМм  Роменський Олександр та Войко Максим приймали  участь в олімпіаді по дисциплінам  «Планування міст і  транспорт» та «Утримання міської території».

Вітаємо з отриманням першого місця за спеціальністю "Міське будівництво та господарство" з дисципліни "Утримання міської території" Мазняка Євгенія.

Слід відмітити, що під час олімпіади був проведений огляд-конкурс магістерських та дипломних робіт зі спеціальності «Міське будівництво та господарство», де були представлені магістерські роботи  студентів-дипломників кафедри архітектури та міського будівництва ПолтНТУ. Робота Шидивара Сергія на тему «Термомодернізація будівлі Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 за адресою м. Полтава, вул. Шевченка, 19» була нагороджена  дипломом І ступеня в номінації «Реконструкція міських територій». Дипломом ІІ ступеня в номінації «Утримання міської території» нагороджена робота Земцова Романа на тему «Дослідження впливу інсоляції на планувальне рішення кварталу у м. Полтава».

Науково-педагогічні працівники ВНЗ України – учасники олімпіади – провели робочу нараду щодо підготовки фахівців спеціальності «Міське будівництво та господарство», ознайомилися з напрацюваннями кафедри міського будівництва й господарства НУВГП у цьому напрямку. А студенти мали можливість поспілкуватися зі своїми ровесниками, прогулятися студентським містечком, подивитися на найвизначніші споруди та пам’ятні  місця Рівного.