Німецька компанія Allbau Software GmbH, офіційний партнер Nemetschek Group (Мюнхен/Німеччина) і ESS EDV Software Service (Віллах/Австрія) з 9 по 13липня в Київському національному університеті будівництва і архітектури проводила щорічний Cource by program Allplan CAD: Architecture & Engineering, де підвищували кваліфікації викладачі з усієї України.

Цього року стажування проходила старший викладач кафедри автомобільних доріг, геодезії, землеустрою та сільських будівель Ірина Ткаченко.  Під час навчання були розглянуті питання інформаційного моделювання споруди в BIM Allplan 2018 від концептуального ескізу до робочої документації на основі інтелектуальних архітектурних елементів в єдиному середовищі. Зокрема, фахівці компанії звернули увагу на можливості створення та редагування цифрової моделі місцевості, автоматизованого проектування автомобільних доріг, побудову мосту в параметричному моделері Allplan Bridge та його армування в Allplan КЖ, підготовку креслень до друку.

Директор освітніх програм компанії Allbau Software GMBH Євгеній Дегтярев запросив фахівців та студентів ПолтНТУ взяти участь в міжнародному конкурсі студентських проектів, фінал якого відбудеться восени 2018 р. в Німеччині.