5 жовтня 2018 р. на базі Полтавського національного університету імені Юрія Кондратюка проведено веб-семінар для викладачів та студентів ННІ архітектури та будівництва на тему: «Проектування тунелів в Allplan 2018». Вебінар проводила ведучий спеціаліст компанії Allbau Software Товстопят Є.І. Доповідач розповіла про цілісне BIM рішення Allplan, що пропонує інформаційне моделювання від концептуального ескізу до робочої документації на основі інтелектуальних архітектурних елементів, в єдиному середовищі. Товстопят Є.І. Детально показала моделювання поперечного перерізу тунелю, 3D-тіла тунелю, автоматичне створення асоціативних видів, розрізів і перспектив, армування 3D-тіла тунелю та автоматизоване отримання альбомів креслень з моделі, специфікацій.  На вебінарі були присутні спеціалісти компанії Allbau Software GmbH з Німеччини, Австрії та Києва.

Виявлено зацікавленість студентами та науковцями університету програмою Allplan та заплановано виконання  курсових та дипломних проектів в програмі.