23.02.2016 р. викладачі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондоатюка провели зустріч із випускниками державного навчального закладу«Полтавське вищепрофесійне училище ім. А.О. Чепіги».

Декан будівельного факультету д.т.н. Нестеренко М.П., к.т.н., доцент кафедри автомобільних доріг, геодезії, землеустрою та сільських будівель Міщенко Р.А.; к.т.н., доцент кафедри залізобетонних і кам’яних конструкцій та опо ру матервалів Пінчук Н.М., старший викладач кафедри організації і технології будівельного виробництва та охорони праці Зима О.І., к.т.н., доцент кафедри будівельних машин і обладнання Нестеренко М.М. коротко презентували університет, факультети, ознайомили учнів із переліком спеціальностей, які можуть здобути випускники училища в університеті, правилами вступу до Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондоатюка.