12 березня 2016р. викладачі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюкна побували на батьківських зборах у професійному ліцеї м. Полтави, де вони  провели бесіду з батьками учнів усіх курсів на тему «Вибір майбутньої професії – важливий крок у формуванні життєвої позиції молодої людини».

ПТЛ 2016

Декан будівельного факультету д.т.н., професор Микола Нестеренко коротко презентував університет, факультети та навів перелік спеціальностей, які можуть здобути випускники ліцею в університеті. Також від ПолтНТУ виступили з інформацією  д.т.н., професор кафедри залізобетонних і кам’яних конструкцій та опору матеріалів Андрій Павліков конструкцій із металу, дерева і пластмас; Малюшицький О.В., к.т.н., професор кафедри теоретичної та будівельної механіки Олександр Шкурупій, к.т.н., старший викладач кафедри видобування нафти і газу та геотехніки Тетяна Нестеренко

Під час зустрічі відбулося активне обговорення умов вступу до університету. За результатами зустрічі з директором професійного ліцею Рябком Романом Михайловичем було ухвалено продовжити практику проведення подібних заходів з метою поліпшення якості підготовки учнів ліцею, активного залучення молоді до наукової роботи та подальшого вступу до вищого навчального закладу. Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка має усі умови для підвищення рівня знань школярі.