17 березня 2016р. на базі Вищого професійного училища №7 м. Кременчука у рамках угоди про співробітництво відбулася зустріч викладачів Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка з учнями училища.

01

Декан будівельного факультету д.т.н., професор Микола Нестеренко, завідувач кафедри залізобетонних і кам’яних конструкцій та опору матеріалів д.т.н., професор Андрій Павліков, к.т.н., доцент кафедри конструкцій з металу, дерева і пластмас презентували Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка, ознайомили з переліком спеціальностей, які можуть здобути випускники училища в університеті. Під час зустрічі відбулося активне обговорення умов вступу до університету.

За результатами зустрічі з директором професійного училища Несеном Миколою Григоровичем ухвалено продовжити практику проведення подібних заходів з метою активного залучення молоді до наукової роботи та можливого її подальшого вступу в Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка, в якому створено всі умови для підвищення рівня знань учнів. резентували Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка, ознайомили з переліком спеціальностей, які можуть здобути випускники училища в університеті. Під час зустрічі відбулося активне обговорення умов вступу до університету.