image005

На будівельному факультеті приділяється велика увага практичній підготовці студентів. Тому налагоджена тісна співпраця із підприємствами, в тому числі через шість філій, які створені кафедрами будівельного факультету на виробництві, серед яких ДП  «Державний проектний інститут Міськбудпроект», ТОВ «Завод залізобетонних виробів «Полтава», ДП «Центр державного земельного кадастру; ДП «Полтавський  науково-дослідний та проектний інститут землеустрою. Також укладені угоди на проходження практик студентами з низкою підприємств будівельної галузі: ТОВ «Полтавтрансбуд», ТОВ «Полтавтрансбуд», ТОВ «Укрспецтехніка», ПРАТ «Комбінат виробничих підприємств», ТОВ «Бетон Полтавщини», ТОВ ВКВ «Арія», ТОВ «Полтавський домобудівельний комбінат», ДП «Центр державного земельного кадастру, ДП «Полтавський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою та ін.

image001

30 березня 2016 року зі студентами 2 та 3 курсів будівельного факультету, що навчаються за напрямом підготовки «Будівництво» доцентом кафедри залізобетонних і кам’яних конструкцій та опору матеріалів Наталією Пінчук проведено заняття на базі заводу залізобетонних виробів №7.м. Полтави.з метою поглиблення та закріплення знань студентів з дисципліни «Будівельні конструкції», зокрема за модулем «Залізобетонні та кам’яні конструкції».

image002

Начальник відділу технічного контролю заводу Юрій Хоміч, у минулому випускник кафедри залізобетонних і кам’яних конструкцій та опору матеріалів, провів обов’язковий інструктаж студентів з техніки безпеки на виробництві та ознайомив їх зі структурою заводу, показав всі етапи технологічного  процесу виготовлення збірних залізобетонних конструкцій. Студенти відвідали виробничі цехи підприємства включаючи  відкритий полігон дрібнорозмірних конструкцій, арматурний і формувальний цехи, бетоно- та розчинозмішувальні вузли, склад готової продукції.

Проведення таких заходів сприяє розвитку професійних навичок і поглибленню практичних знань у студентів Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

image004