Студенти будівельного факультету прийняли активну участь у роботі Першої Міжнародна науково-практичної конференція «Студентська молодь-рушійна сила держави» студентів, аспірантів та молодих вчених, яка відбулася на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

image004

На конференції розглядалися цікаві питання з проблем та перспектив студентського самоврядування навчальних закладів: технічних, природничих, економічних та ін. наук. Охочих прийняти участь у робоиі конференції, висловити свої пропозиції та поділитися з оточуючими своїми думками виявилося досить багато. Отож понад 80 представників з різних вищих навчальних закладів України представили себе. На конференції також поділилися своїми враженнями щодо культури України польські студенти з Білостоцького політехнічного університету.

image006

Активними учасниками конференції від будівельного факультету стали студент 3 курсу Дроботя Олександр та студентка 2 курсу Алексєєнко Сніжана, які розкрили учасникам конференції проблеми та перспективи вивчення технічних наук, з чим їм вдалося впоратися.

image002

Тож від щирого серця вітаємо учасників конференції з успіхом. Бажаємо в подальшому розвиватися в тому ж напрямі, а також залучати до участі в схожих конференціях своїх колег.