Студенти будівельного факультету вдало прийняли участь у ІІ етапІ Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Землеустрій та кадастр»

20-22 квітня 2016 року в Харківському національному аграрному університеті ім. В.В. Докучаєва (м. Харків) проведено ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності „Землеустрій та кадастр”.

image002

Участь у ІІ етапі олімпіади взяли 14 команд, до складу яких входило по 3 студенти, які представляли ВНЗ України, де ведеться підготовка відповідних фахівців, а саме студенти: Полтавського національного технічного університету ім. Юрія Кондратюка  (м. Полтава); Львівського національного аграрного університету (м. Львів); Національного університету біоресурсів і природокористування України (м. Київ); Одеської державної академії будівництва та архітектури (м. Одеса); Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне); Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «ХАІ» (м. Харків); Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова (м. Харків) та ін.

Конкурсні завдання на ІІ етапі олімпіади включали в себе завдання з чотирьох дисциплін: «Землевпорядне проектування», «Земельне право», «Державний земельний кадастр», «Геодезія».

Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка представляли студенти будівельного факультету, які отримали такі результати:

– Білоус Марина Миколаївна (гр.. 301-пБЗ) – диплом за ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади, диплом за ІІ командне місце Всеукраїнської студентської олімпіади, диплом за ІІІ командне місце з дисципліни "Землевпорядне проектування", "Земельне право", "Геодезія" та 5 місце в загальному рейтингу;

– Сулейманова Есміра Нариманівна (гр.. 401-БЗ) – диплом за ІІ командне місце Всеукраїнської студентської олімпіади, диплом за ІІІ командне місце з дисципліни "Землевпорядне проектування", "Земельне право", "Геодезія" та 10 місце в загальному рейтингу;

Чернишов Євгеній Олександрович (гр. 501-мБА) – диплом за ІІ командне місце Всеукраїнської студентської олімпіади, диплом за ІІІ командне місце з дисципліни "Землевпорядне проектування", "Земельне право", "Геодезія" та 13 місце в загальному рейтингу;

Тож вітаємо наших студентів з вдалим виступом на Всеукраїнській олімпіаді і бажаємо їм ще більше наукових здобутків.

image004 image004 image004 image004 image014