19 та 20 квітня в рамках заходів Х всеукраїнського фестивалю науки в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбулося засідання секції «Конструкції з металу, дерева та пластмас» 68-ої наукової конференції професорів, викладачів, наукових працівників, аспірантів та студентів університету.

image002

На двох засіданнях секції «Конструкції з металу, дерева та пластмас» було заслухано та обговорено 30 доповідей, за участю 41 науковця та студентів, із них 5 професорів, докторів технічних наук.

Засідання секції відкрив доктор технічних наук, професор, лауреат Державної премії в галузі науки і техніки України Леонід Стороженко доповіддю «Про стан виконання науково-дослідницької держбюджетної роботи №95/15 «Високоефективні сталезалізобетонні несучі конструкції каркасів багатоповерхових будівель».

Найбільш цікавою було визнано доповідькандидата технічних наук, докторанта Володимира Семко на тему: «Надійність несучих і огороджуючих конструкцій зі сталевих холодно-формованих елементів», науковий  консультант доктор технічних наук, професор Сергій Пічугін. Доповідь присвячена експериментальним та теоретичним дослідженням легких сталевих тонкостінних конструкцій (ЛСТК). Основу увагу в доповіді приділено визначенню факторів, що впливають на несучу здатність ЛСТК та опір теплопередачі огороджувальних конструкцій із ЛСТК. В доповіді вперше представлено методику кількісної оцінки теплової надійності огороджувальних конструкцій із теплопровідними включенням за різними критеріями. касів багатоповерхових будівель».

image004  image006

Найбільш цікаві студентські доповіді на тему «Економічні й неекономічні наслідки аварій будівельних об’єктів» студентки гр. 402-БП Ліни  Дмитренко під керівництвом професора Сергія Пічугіна, та «Класифікація та зарубіжний досвід використання кроквяних ферм покриття» студентки гр. 401-БП Наталії  Дейнеко під керівництвом старшого викладача Володимира Бібіка.

image008  image012

Також цікаві доповіді представити студенти будівельного факультету Ольга  Петух, Руслан Бабич, Майя Володченко, Ольга Пальцун, Анна Хар’янова, Павло Панасенко, Аліна Єгарміна, Оксана Шмиголь, Євгенія Ковтун. біжний досвід використання кроквяних ферм покриття» студентки гр. 401-БП Наталії  Дейнеко під керівництвом старшого викладача Володимира Бібіка. ранта Володимира Семко на тему: «Надійність несучих і огороджуючих конструкцій зі сталевих холодно-формованих елементів», науковий  консультант доктор технічних наук, професор Сергій Пічугін. Доповідь присвячена експериментальним та теоретичним дослідженням легких сталевих тонкостінних конструкцій (ЛСТК). Основу увагу в доповіді приділено визначенню факторів, що впливають на несучу здатність ЛСТК та опір теплопередачі огороджувальних конструкцій із ЛСТК. В доповіді вперше представлено методику кількісної оцінки теплової надійності огороджувальних конструкцій із теплопровідними включенням за різними критеріями. касів багатоповерхових будівель».

image010   image014

image016   image018

Відбулося обговорення актуальних проблем у галузі будівництва. Учасники конференції відзначили пріоритетність та необхідність подальшого дослідження  та впровадження наукових результатів у практику діяльності кафедри.

За матеріалами кафедри

конструкцій з металу, дерева та пластмас