21 квітня, в рамках X Всеукраїнського фестивалю науки, на лабораторній базі кафедри конструкцій із металу, дерева та пластмас  Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка було проведено чергове заняття гуртка «Метрологія и стандартизація в будівництві».

image002

У роботі гуртка прийняли участь студенти 4-го курсу будівельного факультету та викладачі кафедри  доценти Г.М. Трусов та С.А.Гудзь. У ході заняття детально була розглянута методика проведення натурних випробувань сталевої кроквяної ферми.Участь в засіданнях гуртка дозволяє студентам закріпити отриманні знання  на практиці, ознайомитися з сучасними засобами вимірювання  та отримати практичні навики проведення метрологічних операцій.

image004      image006