19 квітня 2016 року відбувся другий етап конкурсу «Битва факультетів».

image006

Представники восьми факультетів Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка зібрались, аби визначити, хто з них найкращий, та дізнатись, якій із команд сьогодні посміхнеться леді фортуна, та кому судилася перемога на спортивному етапі молодіжного проекту. Цього разу кожній із команд необхідно було проявити себе у  спортивній сфері. Сам 2-й етап мав формат естафет. Команда будівельного факультету не лише провела весело час, а й у напруженій боротьбі, в атмосфері, де ніхто з учасників не бажає поступатися, зуміла вибороти 2-е місце, що в результаті дозволило їй піднятися на перше місце турнірної таблиці конкурсу «Битва факультетів».

Від щирого серця вітаємо наших учасників, які показали такий високий рівень. Хотілося б побажати їм ще більше натхнення і успіху, адже попереду фінальний етап, а саме «Художня самодіяльність», в якому ми сподіваємося, що здобудемо перемогу!

За матеріалами будівельного факультету.