20 квітня на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка відбулася ll Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Студентська молодь – рушійна сила держави».

На конференції були присутні представники різних навчальних закладів України - гості з Івано-Франківська та відеозв'язок з представниками Чернівецького університету. До ПолтНТУ також завітали гості з Білостоцького технічного університету (Польща), Університету штату Юта(США).

Учасники конференції прослухали виступи студентів ПолтНТУ та гостів університету. Було піднято важливі теми для обговорення, а саме – «Розвиток студентського самоврядування» та «Модель розвитку лідерства».

Пізніше відбувся тренінг, основним завданням якого стало – вирішення питання мотивації студентів до участі в різних заходах.