22 червня на базі Полтавського національного університету імені Юрія Кондратюка проведено веб-семінар для викладачів та студентів будівельного факультету на тему: «Проектування мостів в Allplan 2018». Вебінар проводила ведучий спеціаліст компанії Allbau Software Товстопят Є.І. Доповідач розповіла про параметричний моделер Allplan Bridge, побудову в ньому тіла мосту шляхом створення траси мосту та поперечного перерізу; взаємодію  Allplan Bridge з Allplan КЖ для армування прогінної будови мосту та опор; створення і армування опор через використання Parasolid і параметричних об’єктів PythonPart; підготовку креслень до друку. На вебінарі відповідали на питання спеціалісти з Німеччини, Австрії та Києва. Виявлено зацікавленість студентами та науковцями університету програмою Allplan.

Кафедра автомобільних доріг, геодезії, землеустрою співпрацює з компанією Allbau Software GMBH з 2009 року, велика кількість дипломних і курсових робіт виконуються в програмі Allplan, неодноразово студентські роботи подавались на міжнародний конкурс студентських проектів та займали високі місця.