9 квітня до Полтави зі Всеукраїнським туром завітала Шиденко Леся Олексіївна – офіцер СБ України, художниця, поетеса, співачка, композитор і просто неймовірна жінка. У її творчому здобутку понад 700 робіт.

Леся Олексіївна створила десятки картин, які присвятила загиблим співробітникам Служби безпеки України, і під гаслом «Невидима варта» демонструє їх людству.

Студенти ПолтНТУ разом з ректором університету - Онищенко Володимиром Олександровичеммали змогу не лише побачити картини, а і відвідати концерт. Талановита жінка вразила всіх своєю щирістю і торкнулася кожного серця.

Художниця особисто знайома з родиною кожного загиблого, спілкується та підтримує їх. По закінченню туру картини будуть передані у сім'ї загиблих.