19 березня 2016р. на базі ПолтНТУ проведена зустріч із учнями 10-11 класів Пирятинського ліцею та їх батьками, які зацікавилися можливістю навчання на будівельному факультеті університету.

q aQC2WD yY

Учні у лабораторії тренажерів кафедри будівельних машин і обладнання

Декан будівельного факультету д.т.н. М.П. Нестеренко, заступники В.А. Кириченко та В.М. Джура ознайомили учнів із переліком спеціальностей, умовами навчання та проживання у гуртожитках, проведенням дозвілля. Із переліком спеціальностей та умовами навчання на інших факультетах учнів ознайомили декан факультету інформаційних та телекомунікаційних технологій і систем В.В. Васюта, декан архітектурного факультету В.Г. Усенко та декан електромеханічного факультету О.В. Нижник.

Учні вівдідали лабораторії університету, зокрема, лабораторію кафедри будівельних машин та обладнання. Завідуючий лабораторією П.М. Чеботарьов ознайомив учнів з можливостями лабораторних тренажерів, доцент Надобко В.Б. зацікавив учнів розмовою про перспективи розвитку сучасної техніки.

Завідуючий лабораторією кафедри архітектури та міського будівництва Носач Б.Л. ознайомив гостей із наявною на кафедрі базою сучасних приладів для проведення енергоаудиту будівель і споруд.