Кафедра архітектури цивільних та промислових будівель відкрита в жовтні 1938 року і мала назву кафедра архітектури. Згодом вона відокремилася від кафедри сільськогосподарського будівництва стала профілюючою з дипломного проектування. Завідуючим кафедрою призначено доцента Ліпявкіна Анатолія Федоровича.

Могилат 1

У 1938 році кафедру очолив професор Зацепін Михайло Григорович.

У 1947 році завідуючим кафедрою архітектури був доцент Аніщенко Михайло Сергійович.

У 1950 році кафедрою керував кандидат архітектури, доцент Бурлаков Іван Олександрович.

У 1961 році кафедра архітектури перейменована в кафедру архітектури цивільних та промислових будівель.

Завідуючим кафедрою став доктор технічних наук, професор Могилат Олександр Никонович (на фото).

рисм2

Склад кафедри в 1965 році.

ПЕРШИЙ РЯД: ст. викл. Марченко В.І., арх. Черняховець П.П., лаб. Самсонова Т.М., навч. м. Остапенко І.Ф., асистент Негай Г.А.,  ст. лаб. Сорока Н.Г., арх. Полякова В.Г., зав.лаб. Захарченко М.А.

ДРУГИЙ РЯД: ст. викл. Латиш Ю.А., доц. арх. Шумілін О.А., лаб. Іванова З.М., доц. арх. Котлярова З.О., доц. Акімов С.І., д.т.н., проф. Могилат О.Н., доц. Педько М.М., ст.викл. Гладиш К.В.

У 1966 році кафедра стала випускаючою за спеціальністю «1201-Архітектура».

У 1973 році з кафедри архітектури цивільних та промислових будівель відокремилася кафедра архітектурного проектування.

IMG 20151116 133933

Склад кафедри в 1984 році.

ПЕРШИЙ РЯД: ст. викл. Латиш Ю.А., лаб. Омешта Т.П., ст.викл. Гладиш К.В., лаб. Карпенко С.О., д.т.н., проф. Могилат О.Н., ст. викл. Марченко В.І.,

ДРУГИЙ РЯД:  с.н.с. Бітюков В.І., к.т.н., доц. Чернявський В.В., к.т.н., доц. Волик Г.Л., доц. Педько М.М., навч. м. Остапенко І.Ф.,  доц. Скриль І.Н.,  ст. викл. Літус М.Ф.

ТРЕТІЙ РЯД: м.н.с. Ремчуков Ю.    асистент Кісільов О.    .,  асистент Юрін О.І.,   асистент Сердюк О.М.,  к.т.н., доц. Гергель А.В., Сороковий О.І.,   зав. лаб. Захарченко М.А., с.н.с. Щербінін Л.Г.

рисм1

Склад кафедри в 1980 році.

ПЕРШИЙ РЯД: ст. викл. Літус М.Ф., доц. Селастельніков О.Л., лаб. Карпенко С.О.,  к.т.н., доц. Скриль І.Н., д.т.н., проф. Могилат О.Н., ст. викл. Марченко В.І.

ДРУГИЙ РЯД: с.н.с. Бітюков В.І., асистент Скать Д.Д., в.о. доц. Гладиш К.В., навч. м. Остапенко І.Ф., асистент Волик Г.Л., ст. викл. Латиш Ю.А., с.н.с. Щербінін Л.Г., с.н.с. Петров В.М.

ТРЕТІЙ РЯД: лаб. Садиков В.В., асистент Івахненко Б.М., асистент Носач Б.Л., асистент Гергель А.В., зав. лаб. Захарченко М.А., асистент Гашев О.Ф., навч. м. Пустовіт М.І., асистент Руденко В.В., асистент Юрін О.І., м.н.с. Леонов В.В., лаб. Цепигін О.І.

Склад кафедри в 1992 році.

ПЕРШИЙ РЯД: ст. викл. Марченко В.І., лаб. Корецька Т.А., к.т.н., доц. Скриль І.Н., ст. лаб. Омешка Т.П., д.т.н., проф. Могилат О.Н., лаб. Карпенко С.О., навч. м. Остапенко І.Ф., к.т.н., доц. Волик Г.Л., ст. викл. Латиш Ю.А.

ДРУГИЙ РЯД: к.т.н., доц. Битюков В.І., інж. Луценко Б.В., асистент Головко Г.В., к.арх., доц. Руденко В.В., ст. викл. Скать Д.Д., асистент Сердюк О.М., асистент Юрін О.І., с.н.с. Терентюк М.Г., к.т.н., доц. Чернявський В.В., ст. викл. Літус М.Ф., к.т.н., доц. Гергель А.В., зав. лаб. Носач Б.Л.

У 1995 році, у зв’язку з відкриттям спеціальності «Міське будівництво та господарство», кафедра отримала назву архітектури будівель та містобудування.

У 2004-2006 роках в.о. завідуючого кафедри був к.т.н., доц., Чернявський В.В.

З 2006 року кафедра носить назву архітектури та міського будівництва.

У 2006-2007 роках завідуючим кафедрою був д.т.н, проф. Роговий Станіслав Іванович.

З 2007 року завідуючим кафедрою є доктор технічних наук, професор, академік Академії будівництва України Семко Олександр Володимирович

Склад кафедри в 2010 році.

ПЕРШИЙ РЯД: к.т.н.,доц. Скляренко С.О., к.т.н.,проф. Чернявський В.В., аспірант Зигун А.Ю., аспірант Борисенко О.Б., д.т.н.,проф., завідувач кафедрою, Семко О.В., к.т.н.,доц. Волик Г.Л., ст.лаборант Магас Н.М., к.т.н.,доц. Філоненко О.І., навч.м. Жук Л.В.

ДРУГИЙ РЯД: к.т.н.,доц. Семко В.О., ст.викл. Юрін О.І., асистент Галінська Т.А., к.арх.,доц. Руденко В.В., ст.викл. Сердюк О.М., зав.лаб. Носач Б,Л., аспірант Бібік Д.В., аспірант Малюшицький О.В., к.т.н.,доц. Гергель А.В.

Склад кафедри в 2015 році.

ПЕРШИЙ РЯД: к.арх.,доц. Руденко В.В.,    к.т.н.,доц. Юрін О.І.,  к.т.н.,доц. Галінська Т.А.,  д.т.н.,проф., завідувач кафедрою, Семко О.В.,   к.т.н.,доц. Філоненко О.І.,  к.т.н. доц. Магас Н.М.,  к.т.н.,с.н.с. Семко В.О..

ДРУГИЙ РЯД:     ст.лабор. Роздабара О.М.,  к.т.н.,доц. Скляренко С.О., зав.лаб. Носач Б,Л.,  к.т.н.,доц.  Малюшицький О.В.,  к.т.н.,доц. Зигун А.Ю.,  аспірант Лещенко М.В., к.т.н.,доц. Авраменко Ю.О.,  к.т.н.,доц. Бібік Д.В., аспірант Пархоменко І.О.