Головна

Кафедри

Деканат

Рада факультету

Студентське самоврядування

Абітурієнтам

Кафедра залізобетонних і кам'яних конструкцій та опору матеріалів
Open Panel

nesternko

Колектив будівельного факультету вітає декана, Нестеренка Миколу Петровича з Днем народження!

british council s

Доцент кафедри залізобетонних і кам'яних конструкцій та опору матеріалів Наталія Пінчук за результатами навчання на курсі "Academic Teaching Excellence" провела семінар на тему "Effective Lecturing" для викладачів, аспірантів та працівників кафедри. Були розглянуті проблеми викладання дисциплін англійською мовою для українських та іноземних студентів. Жваве обговорення тривало понад годину. 

musienko s

Колектив кафедри залізобетонних і кам'яних конструкцій та опору матеріалів щиро вітає з днем народження старшого лаборанта кафедри Мусієнко Надію Валентинівну! 

PEREDZAHIST

25 грудня 2015 р. о 10-00 на засіданні кафедри залізобетонних і кам'яних конструкцій та опору матеріалів було розглянуто дисертацію Павла Юрка на тему "Міцність нормального перерізу стиснутого залізобетонного елементу на основі деформаційної моделі" (керівник д.т.н., професор Павліков А.М.). Рецензентами дисертаційної роботи виступили Гасенко А.В. та Федоров Д.Ф.

aspirant

1 грудня 2015 до аспірантури Полтаського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка було зараховано претендентів, які успішно здали вступні іспити.

olimp small

Перший етап всеукраїнської олімпіади з опору матеріалів відбувся на кафедрі залізобетонних і кам’яних конструкцій та опору матеріалів. Відповідно до щорічної традиції 9 грудня 2015 року о 15-00 в аудиторії 101 відбувся перший етап олімпіади з опору матеріалів. У ньому взяли участь 31 студент другого та третього курсів будівельного факультету, факультету нафти і газу та природокористування, а також студенти електромеханічного факультету.

1g

Для забезпечення студентам Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка комфортних умов проживання заплановано капітальний ремонт покрівлі гуртожитку №1. Робочій групі, що складається із досвідчених викладачів та працівників університету, доручено провести обстеження технічного стану крокв'яних та прилеглих до них кам'яних конструкцій покрівлі гуртожитку №1 та підготувати рекомендації щодо її подальшої експлуатації.

obstezh sc 17 01s

До нашого ВНЗ за технічною допомогою звернувся директор комунального закладу "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12" Полтавської міської ради Полтавської області по вул. Нариманівський, 41. Для подальшої безпечної експлуатації одноповерхової будівлі навчального закладу необхідно виконати обстеження та надати висновок про технічний стан цегляних стін.

5 червня о 10:00 в аудиторії Л04 відбувся попередній захист дипломних і магістерських робіт випускників 2015 року. На розгляд були представлені дипломна робота Бихкало І.О. "10-поверхова житлова будівля в м.Полтава" (керівник к.т.н., доцент Воскобійник П.П.) та магістерська робота Рудченко В.І. "Шпонкові з’єднання залізобетонних елементів багатоповерхових житлових каркасних будівель: імовірнісний аналіз несучої здатності" (керівник к.т.н, доцент Довженко О.О.).

Привітання (здобутки, дні народження, ювілеї, свята)