Кафедра залізобетонних і кам'яних конструкцій та опору матеріалів

aspirant

1 грудня 2015 до аспірантури Полтаського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка було зараховано претендентів, які успішно здали вступні іспити.

Серед них – аспіранти кафедри залізобетонних і кам'яних конструкцій та опору матеріалів Денис Балясний та Ярослав Шерстюк. На засіданні кафедри 2 грудня були затверджені теми кандидатських дисертацій "Напружено-деформований стан та міцність середніх плит безкапітельно-безбалкової конструктивної системи" і "Косий позацентровий стиск армованих цегляних стовпів". Програма першого року навчання включає роботу з літературою, підготовку до складання кандидатського мінімуму та написання першого розділу дисертації. Колектив кафедри бажає аспірантам успіхів у навчанні і вчасного представлення дисертаційних робіт на захист.